Opatřete vstupní zóny čisticími rohožemi

Vstupy jsou nejčastějším místem, odkud se do budov dostávají nečistoty. Tato špína pak znečišťuje ovzduší v budově a také narušuje a ničí povrch podlah.

čistící rohožeAž 80% nečistot je do budov a domů přineseno na podrážkách bot. Jak tomu zabránit? Řešením je opatřit vstupní zóny čistícími rohožemi nebo dnes již velmi propracovaným systémem - čistícími zónami, na které jsou kladeny nejpřísnější kritéria kvality. Tyto moderní rohožky, které jsou umístěny ve vstupních zónách, dokáží zachytit až 90 % nečistot, vyznačují se velmi dlouhou dobou životností (30 – 50 let) a špínu zachytí už pouhým přejitím.

 

Proč opatřit vstupy čistícími rohožemi nebo čistícími zónami?
Zejména v zimě je do budovy naneseno nejvíce nečistot: prach, bláto, špína smíchaná s vodou nebo i sůl. Tyto nečistoty znečišťují ovzduší v budově, ničí podlahu a také zvyšují náklady na úklid. Vstup vybavený čistící zónou Vám tedy nejen zpříjemní prostředí v objektu, zvýší bezpečnost, ale také ušetří práci a peníze na údržbu interiéru.

 

čistící rohožeVýběr nejvhodnějšího řešení čistících zón pro Vás
Aby čistící zóna plnila svoji funkci efektivně, musí odpovídat prostorám. Jedním ze základních kritérií je např. úroveň provozu (počet lidí) při vstupu do budovy.
Pokud se rozhodnete, že vybavíte své vstupy čistícími rohožemi, je dobré se nejdříve poradit s odborníkem, který Vám navrhne nejlepší řešení – typ rohože i rozměr.

 

Naše rada: Čistící rohože volte větší délky a šetřete na šířce. Více kroků, více zachycených nečistot.

 

Údržba čistících zón
Rohože je nutné čistit. Pravidelná údržba rohoží prodlouží jejich životnost, účinnost i vhled. O údržbu rohoží se nemusíte starat. Firma, která Vám rohože dodá, nabízí i kompletní servis.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.