Infolinka: +420 465 350 050
english
CZK

Produkty

Vyhledávám

Kategorie

Vyhledávám

Certifikáty

Jako profesionální dodavatel služeb a zodpovědná firma pracujeme každý den na tom, aby naše postupy byly v souladu s našimi interními požadavky na kvalitu a k tomu splňovaly i vysoké mezinárodní nároky vyžadované v našem oboru. 

ISO 9001

ISO 9001

Splnění této základní mezinárodní normy udávající kvalitu řídících procesů ve firmě je pro naše zákazníky ukazatelem spolehlivosti a profesionality.            

Více informací
ISO 14001

ISO 14001

Při servisování prádla pro naše zákazníky nám záleží na tom, jaké prostředky používáme. Proto pracujeme s vyzkoušenými značkami, které jsou špičkami v oboru. V rámci zavedeného systému environmentálního managementu řešíme hospodárné nakládání s vodou, ostatními energiemi a pracími prostředky.

Více informací
ČSN EN 14065 (RABC)

ČSN EN 14065 (RABC)

Údržba pracovních oděvů pro potravináře probíhá v nově vybudované průmyslové prádelně, která splňuje požadavky normy ČSN EN 14065 (RABC). Systém RABC spočívá v ovládání činitelů, které působí na prádlo a ovlivňují jeho mikrobiologickou čistotu.
Více informací
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
SpinnerČekejte