Pracovní obuv

Pod pojmem boty na práci si nepředstavujte jen univerzální zpevněné boty. Do této kategorie patří i takové modely, jako jsou pracovní sandály, galoše nebo brodící kalhoty známé také jako prsačky, které se zdaleka nevyužívají jen při rybaření. Na naši nabídku dostupnou kompletně skladem se podívejte níž.

Rozhodli jste se, do kterých pracovních bot se obujete?

Pohodlí pro nohy znamená celkovou fyzickou pohodu pro každého, kdo se potřebuje soustředit na práci. Výběr a kvalitu pracovních bot proto nepodceňujte a věnujte jim náležitou pozornost. Především pak vhodnému typu obuvi, velikosti, materiálu a možnosti si je na noze správně utáhnout nebo povolit.
Ochranná obuv se nejčastěji vyrábí z několika základních materiálů, mezi které patří kůže, prodyšné textilie, v případě holínek pak PVC. K nejpoužívanějším typům bot patří pracovní polobotky a kotníková pracovní obuv, které zaměstnanci unosí od jara do zimy. V případě jiných požadavků v naší nabídce najdete zateplené boty, obuv s ocelovou špičkou nebo pracovní pantofle.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.