Pracovní obuv

Pod pojmem pracovní boty si nepředstavujte jen univerzální zpevněné boty s kovovou špičkou. Do této kategorie patří i takové modely, jako jsou pracovní sandály, galoše nebo brodící kalhoty známé také jako prsačky, které se zdaleka nevyužívají jen při rybaření. Na naši nabídku kvalitní pracovní obuvi dostupnou kompletně skladem se podívejte níž.

Rozhodli jste se, do kterých pracovních bot se obujete?

Pohodlí pro nohy znamená celkovou fyzickou pohodu pro každého, kdo se potřebuje soustředit na práci. Výběr a kvalitu pracovních bot proto nepodceňujte a věnujte jim náležitou pozornost. Především pak vhodnému typu obuvi, velikosti, materiálu a možnosti si je na noze správně utáhnout nebo povolit.
 
Velký rozdíl je také v tom, jakou obuv kupujete. Jiné boty budete chtít, když potřebujete zdravotní pracovní obuv, než když hledáte například pracovní obuv dámskou či pánskou. Zrovna na zdravotní obuv jsou kladeny mnohem větší nároky. V každém pžípadě by však boty měly opravdu správně padnout. 
Ochranná pracovní obuv se nejčastěji vyrábí z několika základních materiálů, mezi které patří kůže, prodyšné textilie, v případě holínek pak PVC. K nejpoužívanějším typům bot patří pracovní polobotky a pracovní obuv kotníková, které zaměstnanci unosí od jara do zimy. V případě jiných požadavků v naší nabídce najdete zimní pracovní obuv, pracovní obuv s ocelovou špičkou nebo pracovní pantofle. Do deštivého a sychravého počasí si u nás vyberete i nepromokavé pracovní boty.
 
Vybrat správnou a padnoucí pracovní obuv není žádná sranda. Strávíte v ní pravděpodobně dost času, proto se vyplatí dát si na jejich výběru záležet. Pokud si s výběrem nebudete vědět rady, dejte nám vědět a rádi vám pomůžeme zvolit perfektně sedící pracovní obuv pro vás či vaše zaměstnance.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.