Čistota pracovních oděvů v hotelnictví

Pracovní oděvy jsou vizitkou každého podniku. Tím spíše, pokud jde o hotelové nebo restaurační zařízení, kde je čistota jasnou známkou kvality a mnohé o něm vypovídá. Jsou si toho ale vědomi všichni hoteliéři? Vyzkoušejte pronájem pracovních oděvů!

Pracovní oděvy jsou vizitkou každého podniku. Tím spíše, pokud jde o hotelové nebo restaurační zařízení, kde je čistota jasnou známkou kvality a mnohé o něm vypovídá. Jsou si toho ale vědomi všichni hoteliéři?

 

Čistota pracovních oděvů v hotelnictvíČisté pracovní oděvy jsou základ

Ne všichni však tento výrok berou v potaz. O tom svědčí i statistika světoznámého portálu s recenzemi hotelů tripadvisor.com. Podle něj jsou jednou z nejčastějších připomínek hotelových hostů a zákazníků restaurací skvrny na pracovních oděvech, ubrusech a ostatním podnikovém prádle.

 

Řízení hotelu či restaurace sestává z mnoha dílčích úkolů a záležitostí. Zajistit pravidelnou dodávku kvalitních surovin, kvalitu obsluhy personálu, starat se o maximální spokojenost zákazníků, řešení stížností, marketing apod. V mnoha hotelech se o vše stará jeden člověk nebo jen úzký okruh lidí. Potom jsou pracovní oděvy a prádlo restaurací a hotelu jen jedním z mnoha bodů celkového fungování. Přitom může doslova pošpinit Vaši pověst.

 

Pronájem pracovních oděvůSnadným řešením je pronájem pracovních oděvů

Pokud chcete mít i tento bod na špičkové úrovni, je pronájem pracovních oděvů a prádla to nejlepší, co můžete udělat. Ušetříte tak spoustu času, který můžete investovat jinde a efektivněji. S pronájmem nemusíte řešit, že se ubrus při jídle ušpinil a skvrna už nejde vyprat, že některý pracovník v prádelně skvrnu přehlédnul nebo se na ubrusu dělá dírka. My se Vám o to postaráme! V PEVI nabízíme profesionální služby v oblasti pronájmu pracovních oděvů. Pracovní oděvy Vám vypereme, vyžehlíme, pokud bude třeba, provedeme i servis pracovních oděvů. Při praní využíváme nejmodernější technologie, které zároveň šetří životní prostředí na naší planetě. Vaše prádlo a pracovní oděvy si odvezeme a čisté přivezeme nazpět.

 

Přenechte čistotu prádla a pracovních oděvů na nás a investujte svůj čas efektivně, tam kde je potřeba.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.