Pracovní oděvy

Typy oděvů vždy závisí na potřebách daného provozu, jeho zaměření i na tom, jestli jde o pánské nebo dámské pracovní oděvy. K základu pracovního šatníku ale zpravidla patří pracovní kalhoty doplněné sadou pracovních triček a podle roční doby lehkou nebo zimní pracovní bundou.

Vyberte si pracovní oblečení odpovídající vašim požadavkům i normám

Kvalitní pracovní oblečení patří k důležitým prvkům bezpečnosti práce, které chrání zaměstnance před nečistotami, nepříznivým počasím a samozřejmě zabraňuje nebo minimalizuje zranění. V oboru se pohybujeme od roku 1994, takže vám rádi poradíme s výběrem nejvhodnějšího pracovního oblečení pro vaše zaměstnance. Podle pracovní náplně a celkového fungování vašeho provozu společně vybereme ty profese, které potřebují například pracovní kombinézu a ty, které si vystačí s klasikou v podobě montérkových kalhot.
Dalším vítaným přínosem pracovních oděvů je příjemný a čistý vzhled, kterého můžete docílit pomocí servisu pracovních oděvů. Díky oblečení můžete zpřehlednit pohyb jednotlivých profesí nebo týmů na pracovní ploše, a jednotným stylem oděvů tak podpořit i firemní kulturu. Rádi vám pomůžeme i s doplněním loga společnosti nebo barevných prvků na oblečení.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.