Infolinka: +420 465 350 050
english
CZK

Produkty

Vyhledávám

Kategorie

Vyhledávám

Pracovní oděvy

Typy pracovních oděvů vždy závisí na potřebách daného provozu, jeho zaměření i na tom, jestli jde o pánské nebo dámské pracovní oděvy. K základu pracovního šatníku ale zpravidla patří pracovní kalhoty doplněné sadou pracovních triček a podle roční doby lehkou nebo zimní pracovní bundou.

Vyberte si pracovní oblečení odpovídající vašim požadavkům i normám

Kvalitní pracovní oblečení patří k důležitým prvkům bezpečnosti práce, které chrání zaměstnance před nečistotami, nepříznivým počasím a samozřejmě zabraňuje nebo minimalizuje zranění. Ochranné pracovní oděvy jsou v dnešní době už naštěstí základ každé dobré firmy, které záleží na jejich zaměstnaních.
 
V oboru se pohybujeme od roku 1994, takže vám rádi poradíme s výběrem nejvhodnějšího pracovního oblečení pro vaše zaměstnance. Podle pracovní náplně a celkového fungování vašeho provozu společně vybereme ty profese, které potřebují například pracovní kombinézu a ty, které si vystačí s klasikou v podobě montérkových kalhot.  
Dalším vítaným přínosem pracovních oděvů je příjemný a čistý vzhled, kterého můžete docílit pomocí servisu pracovních oděvů. Díky oblečení můžete zpřehlednit pohyb jednotlivých profesí nebo týmů na pracovní ploše, a jednotným stylem oděvů tak podpořit i firemní kulturu. Pokud potřebujete pracovní oděvy s potiskem, rádi vám pomůžeme i s doplněním loga společnosti nebo barevných prvků na oblečení.
 
Bojujete s nesednousím pracovním oblečením? Pomůžeme vám i s tímto problémem. Zaměstnance přeměříme a vybereme jim pracovní oděvy na míru tak, aby perfektně sedly. Podívejte se na naši službu Servis a pronájem pracovních oděvů, kde zjistíte mnohem víc.

Kam dále?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
SpinnerČekejte