Infolinka: +420 465 350 050
english
CZK

Produkty

Vyhledávám

Kategorie

Vyhledávám

Ochrana sluchu

V kategorii chráničů sluchu najdete dva základní typy ochrany – špunty do uší a sluchátka proti hluku. Oba tyto produkty najdete v naší nabídce v celé řadě modifikací včetně příslušenství pro ochranu sluchu.

Nasaďte špunty do uší dřív, než bude pozdě

Dlouhodobý pohyb v hlučném prostředí je nejen nepřirozený a nepříjemný, ale často trvale poškozuje lidský sluch. Jedinou účinnou ochranou je prevence. Pro ty, kteří mají na výběr, to znamená se takovým místům a situacím vyhýbat. Ti, kteří jsou hluku vystavováni opakovaně především v práci, se musí chránit špunty do uší nebo sluchátky.
Při výběru se v tomto případě možná nevyhnete zkoušení. Vězte, že to stojí za to. Pokud se špunty do uší nebo s ochrannými sluchátky proti hluku nemáte žádnou zkušenost, budete ji muset získat. Někdo nesnese mít i ty sebemenší špunty v uších a pro ty, kdo nosí špunty, může být zase nezvyk pracovat se sluchátky na hlavě.

Kam dále?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
SpinnerČekejte