Infolinka: +420 465 350 050
english
CZK

Produkty

Vyhledávám

Kategorie

Vyhledávám

Ochrana hlavy

Bez pracovní helmy vás leckdy nepustí ani do výrobního areálu, haly nebo na konkrétní pracoviště. V našem katalogu produktů najdete i čepice a související příslušenství ochrany hlavy.

Bez ochrany hlavy ani krok

Nemusí na vás nutně něco spadnout, abyste ocenili pevnou ochrannou přilbu. Někdy se stačí nešikovně zvednout a praštit se do hlavy. Pracovníci na stavbách, v lomech nebo lesích zase dobře znají odletující menší či větší kusy kamenů nebo dřeva. Přesně pro tyto situace existuje celá řada typů pracovních přileb od těch klasických, přes ty pro elektrikáře, až po přilby pro pracovníky ve výškách.
Pracovní helma je univerzální skořepina vybavená výstelkou, která umožňuje si helmu utáhnout přesně podle obvodu hlavy a zpříjemňuje její nošení. Teprve, když vám pracovní přilba z hlavy nepadá a drží zcela pevně, je dobře nasazená. Mějte na paměti, že ve chvíli, kdy bude pracovní helma poškozená, musíte ji vyměnit za novou. Narušená skořepina vás už neochrání tolik jako zcela nová přilba.

Kam dále?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
SpinnerČekejte