Rok 2019 je rokem 25. výročí společnosti PEVI

A máme opravdu co slavit. Petr Vinduška naší značku vybudoval z garáže a vytvořil z ní firmu se 40 zaměstnanci a stovkami spokojených klientů po celé ČR.

Ušli jsme kus cesty

Počátky naší společnosti sahají do roku 1994, kdy byl Petr Vinduška ještě fyzická osoba a rozhodl se ve vlastní garáži podnikat s osobními ochrannými pracovními prostředky. To ještě netušil, že vybuduje úspěšnou firmu, která bude více než 25 let z Lanškrouna zásobovat pracovními oděvy a souvisejícími službami podniky z celé republiky.

Na základě zvýšené poptávky po servisu pracovních oděvů, který zahrnuje jejich praní, úpravy a opravy, Petr Vinduška založil v roce 2003 po boku manželky Marcely Vinduškové společnost PEVI, s.r.o. se zaměřením na tyto služby. Od té doby tak platí, že zaměstnance našich zákazníků oblékáme od hlavy k patě a o jejich oděvy se pravidelně staráme. 

Tyto služby jsme dále rozšířili o návrhy oblečení podle firemního dresscode, podnikových barev nebo s logem společnosti. To vše umíme zajistit.
 
2000 -prvni-sidlo.png Untitled_Panorama2.jpg


 

Nepřestáváme se rozvíjet

Čtvrtstoletí zkušeností v oboru nám ukazuje, že je stále kam se posouvat, a proto nepřestáváme vylepšovat naše služby i jejich kvalitu. V letošním roce jsme investovali čas, energii i finanční prostředky do prezentace firmy. 
 

Díky tomu se nám v roce 2019 podařilo

 
  • dokončit investiční projekt výstavby nové moderní průmyslové prádelny (odkaz na budoucí článek),
  • redesignovat logo a dát tím značce PEVI to, co si zaslouží - moderní prezentaci odpovídající roku 2019,
  • spustit nový firemní web, který přehledně ukazuje naše služby, a to i formou fotek samotného prostředí prádelny a všech využívaných technologií.

Tímto bychom chtěli poděkovat našim klientům i zaměstnancům za důvěru a roky dobré spolupráce. Přejeme si, aby rozvoj naší firmy byl pro vás motivací v tom s námi pokračovat.
 
2003.PNG _MG_2184.jpg
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.