V roce 2019 jsme dokončili výstavbu nové průmyslové prádelny

Jsme rádi, že se na konci tohoto roku můžeme pochlubit úspěšným dokončením investičního projektu, který nám do budoucna pomůže rozšířit kapacity divize servisu a pronájmu pracovních oděvů.

Na moderní prádelnu jsme čekali 3 roky

A vyplatilo se. Díky novému provozu na ulici Lidická 1180, který leží nedaleko našeho sídla, kanceláří a původní prádelny v Lanškrouně, můžeme plnit stále se zvyšující hygienické nároky našich zákazníků včetně certifikace RABC pro klienty z potravinářského průmyslu. Celý projekt jsme začali plánovat už v roce 2015, do samotné realizace jsme se pustili v roce 2016.

_MG_2184.jpgMáme k dispozici velkorysé prostory a moderní technologie

Hlavní provoz prádelny se nachází v přízemí, v patře pak máme kanceláře a jednací místnosti, sklad a prostor pro šicí stroje. Hlavní pracovní prostor máme rozdělený do několika zón, kterými oděvy postupně prochází – příjem, praní, sušení, oprava, skládání, kompletace a kontrola kvality, expedice (v případě nadměrného poškození oděvy na závěr odkláníme do skladu, kde je vyměníme za nové kusy).


Moderní technologie, které denně používáme k servisu pracovních oděvů

 
  • systém pro správu a úpravu vody, který šetrně nakládá s vodou a energiemi obecně
  • automatické centrální dávkování pracích prostředků (obsluha do dávkování nezasahuje, pouze spustí prací program, který je navíc automaticky spojen s materiálem a barevností pracovního oděvu – tím předejdeme společnému praní oděvů, které nelze prát pohromadě z důvodu hygieny nebo nevhodné kombinace  materiálů)
  • evidenční systém, prostřednictvím kterého evidujeme příjem každého oděvu, jeho servisní kolečko u nás v prádelně a jeho opětovný výdej a expedici k zákazníkovi – díky tomu vždy víme, kde se oděv nachází a můžeme ho v případě potřeby dohledat 
  • prokládací pračky, které jsou součástí podmínek pro certifikaci RABC vyžadovanou zákazníky z potravinářského průmyslu – jde o pračky, do kterých se z jedné strany vloží znečištěné oděvy a z druhé strany se již v čistých prostorách vyndají čisté kusy

Pokud máte zájem, rádi i vás naším novým provozem provedeme a ukážeme vám moderní zázemí profesionální prádelny.


_MG_1986.jpg

_MG_0182.jpg

kancl.png
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.