Ruce si po těžké práci zaslouží patřičnou péči

Kompletní sortiment ochranných a pracovních pomůcek

Utility Diadora
Přihlásit do velkoobchodu | Registrace | Pevi s.r.o. DOMŮ | Kontakt emailem KONTAKT
Pevi s.r.o.

Těžkou prací, prací v mrazu nebo na slunci se pokožka na rukou snadno vysuší a praská. Kůži na rukou je pak potřeba zjemnit a co nejrychleji regenerovat. Jakým způsobem?

 

Ochrana rukou při těžké manuální práci a v zimě

Naše ruce trpí při náročné manuální práci, na slunci i v zimě. Zvláště v zimních měsících jsou ruce ohroženy nejvíc. Je tedy dobré zvolit si správný krém na ruce, který pokožku na rukou zvláční a dodá jí potřebnou péči, kterou si po těžké práci zaslouží. Krémy na ruce jsou důležitou pomůckou při procesu obnovy naší kůže. Avšak i zde platí, není krém jako krém. Na co si dát pozor?

 

Neekologické silikony v krémech a jejich vliv na pokožku

Krémy na pokožku často obsahují silikony. V čem jsou nevýhody silikonů a proč se jim vyhýbat? Silikony jsou zátěží pro životní prostředí kolem nás. Patří totiž k látkám, které se neumí rozložit. Například běžně využívaný igelitový pytlík se v přírodě rozloží asi za 300 let. Přitom rozložení stejného pytlíku s obsahem silikonu vědci odhadují na 300 tisíc let. Ekologická není ani jejich produkce.

 

Stejně jako pro přírodu, nejsou silikony přirozené ani pro lidskou pokožku. Zůstávají dlouho na pokožce, která se tím zanáší. Častější aplikací si pak lidská pokožka přestává tvořit vlastní tukovou vrstvu, která ji chrání před vysoušením, což způsobuje suché ruce. Ty pak musíte často mazat a výrobci silikonových krémů mohou být spokojení. Věnujte pozornost složení i u kosmetiky.

 

Služby pro Vás

VYHLEDAT V PRODUKTECH
ODKAZY

Stáhněte si katalog

Servis pracovních oděvů, pracovní pomůcky, čistící zóny

NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRACOVNÍ POMŮCKY
Návlek na boty Tyvek
Návlek na obuv z materiálu Tyvek, vysoký.  
Tričko s krátkým rukávem Albi
Tričko s krátkým rukávem, 100% bavlna, 170 g/m2.Velikosti: S,M,L,XL,XXL,XXXL.  
VYBRANÉ PRACOVNÍ POMŮCKY
PEVI, s.r.o., Dvorská 1005, Lanškroun, www.pevi.cz | pevi@pevi.cz
Vytvořila společnost Best One Service s.r.o.