Pracovní rukavice nejrůznějších provedení

Kompletní sortiment ochranných a pracovních pomůcek

Utility Diadora
Přihlásit do velkoobchodu | Registrace | Pevi s.r.o. DOMŮ | Kontakt emailem KONTAKT
Pevi s.r.o.

K pracovním pomůckám, bez nichž se neobejde celá řada profesí, patří pracovní rukavice. Ty se dají pořídit v mnoha různých podobách. Rukavice na jedno použití, kvalitnější textilní nebo kožené. Profesionální modely dokážou ruce ochránit nejen proti prořezu či dokonce ohni...

 

Kombinovaná verze pracovních rukavic

V praxi jsou časté kombinované pracovní rukavice. Kombinované proto, že se vyrábějí z více materiálů. Nejčastěji jde o kombinaci kůže a textilu. K méně obvyklým materiálům patří třeba nylon, skleněné vlákno a spandex. Z kožených materiálů na výrobu rukavic se používá hovězí, vepřová, ovčí nebo kozí kůže.

 

Výstražné rukavice

Užitečným provedením kombinovaných rukavic jsou výstražné rukavice pro práci ve špatně osvětlených prostorech. Ty mívají spandexový hřbet s reflexními prvky, dlaň z umělé kůže s PVC vyztužením na nejohroženějších místech, kevlarovou podšívku poskytující zvýšenou ochranu proti pořezání nebo spálení při pádu. Vyzkoušet můžete třeba model rukavic Merula.

 

Na co budete pracovní ruckavice potřebovat?

Při nákupu pracovních rukavic je důležité vybírat podle toho, na jakou práci je budete potřebovat. Pro práci na zahradě či běžné domácí opravy mohou stačit i základní modely. Naopak pro práce ve ztíženém prostředí už je nutné vybírat rukavice se speciálními vlastnostmi – výstražné, protiskluzové, odolné proti prořezu, žáru nebo s antivibračními polštářky. Pokud pracujete venku i v zimě, určitě se vám budou hodit hřejivé pracovní rukavice odolné proti chladu. Vybírejte pracovní rukavice z našeho e-shopu.

Služby pro Vás

VYHLEDAT V PRODUKTECH
ODKAZY

Stáhněte si katalog

Servis pracovních oděvů, pracovní pomůcky, čistící zóny

NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRACOVNÍ POMŮCKY
Návlek na boty Tyvek
Návlek na obuv z materiálu Tyvek, vysoký.  
Tričko s krátkým rukávem Albi
Tričko s krátkým rukávem, 100% bavlna, 170 g/m2.Velikosti: S,M,L,XL,XXL,XXXL.  
PEVI, s.r.o., Dvorská 1005, Lanškroun, www.pevi.cz | pevi@pevi.cz
Vytvořila společnost Best One Service s.r.o.