Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně 2019

Kompletní sortiment ochranných a pracovních pomůcek

Utility Diadora
Přihlásit do velkoobchodu | Registrace | Pevi s.r.o. DOMŮ | Kontakt emailem KONTAKT
Pevi s.r.o.

Druhý říjnový týden v Brně proběhne další ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu. Speciálním tématem veletrhu je oblast zabývající se ochrannými pracovními prostředky a bezpečností práce na pracovišti (svého času veletrh INTERPROTEC).

 

Termín: 7.-11. 10. 2019

Místo: Výstaviště Brno

 

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnějším průmyslovým veletrhem v celé střední Evropě. Soustředí se na klíčové oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu a mimo jiné také na pracovní prostředí, ochranu zdraví při práci a ochranné pracovní pomůcky. Určený je laické i odborné veřejnosti - tedy všem, kteří se zmiňovanými oblastmi zabývají.

 

Obory a téma letošního veletrhu

Hlavním tématem letošního Mezinárodního strojírenského veletrhu je Průmysl 4.0 a digitální továrna (digitalizace výroby - jeden z hlavních směrů inovací). Zvýrazněným tématem veletrhu ENVITECH je Cirkulární ekonomika – nakládání s materiálními zdroji. Jde o trend, který je jednou z prioritních oblastí udržitelného rozvoje a adaptace průmyslu a obchodu se bude ubírat právě tímto směrem. Letos k veletržním tématům přibyly také Investiční příležitosti - Start-up projekty, nové nápady a inovace jako příležitost k investicím.

 

Ochrana zdraví při práci v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu

Zajímavou oblastí samou o sobě je oblast ochrany zdraví při práci v průmyslu. V rámci veletrhu se tak můžete těšit také na obory jako ochrana pracovníků při práci (ochrana hlavy, rukou, sluchu, zraku, dýchacích orgánů, nohou apod.), ochranné pracovní prostředky proti pádu, ergonomie a bezpečnost na pracovišti.

 

Na programu budou také ochranné a pracovní oděvy a materiály k výrobě ochranných pracovních prostředků, sanitární a dermatologické prostředky. Návštěvníci veletrhu získávají praktické informace o vývoji a trendech v oboru. Chybět nebude ani prevence, poradenství, odborná literatura a spousta dalších zajímavých témat.

Služby pro Vás

VYHLEDAT V PRODUKTECH
ODKAZY

Stáhněte si katalog

Servis pracovních oděvů, pracovní pomůcky, čistící zóny

NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRACOVNÍ POMŮCKY
Návlek na boty Tyvek
Návlek na obuv z materiálu Tyvek, vysoký.  
Tričko s krátkým rukávem Albi
Tričko s krátkým rukávem, 100% bavlna, 170 g/m2.Velikosti: S,M,L,XL,XXL,XXXL.  
VYBRANÉ PRACOVNÍ POMŮCKY
CAPELLA BÁT
Ochranná zástěra proti prořezu. Rozměr: 75x55 cm.  
PEVI, s.r.o., Dvorská 1005, Lanškroun, www.pevi.cz | pevi@pevi.cz
Vytvořila společnost Best One Service s.r.o.