Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně 2018

Kompletní sortiment ochranných a pracovních pomůcek

Utility Diadora
Přihlásit do velkoobchodu | Registrace | Pevi s.r.o. DOMŮ | Kontakt emailem KONTAKT
Pevi s.r.o.

První říjnový týden 2018 v Brně probíhá další ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu. Jeho součástí je od roku 2016 tehdejší veletrh INTERPROTEC, zabývající se ochrannými pracovními prostředky a bezpečností práce. Tato oblast je nyní speciálním tématem při Mezinárodním strojírenském veletrhu.

 

Termín: 1. - 5. 10. 2018

Místo: Výstaviště Brno

 

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnějším průmyslovým veletrhem v celé střední Evropě. Soustředí se na klíčové oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu a mimo jiné také na pracovní prostředí, ochranu zdraví při práci a ochranné pracovní pomůcky. Určený je laické i odborné veřejnosti, tedy všem, kteří se těmito oblastmi zabývají.

 

Jaké obory veletrh zahrnuje?

Hlavním tématem letošního Mezinárodního strojírenského veletrhu je průmyslová automatizace, prezentace měřící, řídicí, automatizační a regulační techniky zahrnující všechny obory veletrhu. Obor elektronika, automatizace a měřící technika je po obráběcí technice a materiálech a komponentech ve strojírenství třetím nejobsazenějším specializovaným celkem Mezinárodního strojírenského veletrhu.

 

Ochrana zdraví při práci v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu

Zajímavou oblastí samou o sobě je oblast ochrany zdraví při práci v průmyslu. V rámci veletrhu se tak můžete těšit také na obory jako ochrana pracovníků při práci (ochrana hlavy, rukou sluchu, zraku, dýchacích orgánů, nohou apod.), ochranné pracovní prostředky proti pádu, ergonomie a bezpečnost na pracovišti.

 

Na programu dne budou také ochranné a pracovní oděvy a materiály k výrobě ochranných pracovních prostředků, sanitární a dermatologické prostředky. Návštěvníci na veletrhu získávají důležité informace o vývoji a trendech v oboru. Chybět nebude ani prevence, poradenství, odborná literatura a spousta jiných zajímavých témat.

 

Služby pro Vás

VYHLEDAT V PRODUKTECH
ODKAZY

Stáhněte si katalog

Servis pracovních oděvů, pracovní pomůcky, čistící zóny

NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRACOVNÍ POMŮCKY
Návlek na boty Tyvek
Návlek na obuv z materiálu Tyvek, vysoký.  
Tričko s krátkým rukávem Albi
Tričko s krátkým rukávem, 100% bavlna, 170 g/m2.Velikosti: S,M,L,XL,XXL,XXXL.  
VYBRANÉ PRACOVNÍ POMŮCKY
PEVI, s.r.o., Dvorská 1005, Lanškroun, www.pevi.cz | pevi@pevi.cz
Vytvořila společnost Best One Service s.r.o.