Life hacking

Kompletní sortiment ochranných a pracovních pomůcek

Utility Diadora
Přihlásit do velkoobchodu | Registrace | Pevi s.r.o. DOMŮ | Kontakt emailem KONTAKT
Pevi s.r.o.

Slyšeli jste o life hackingu? Mluví se o něm čím dál častěji, málokdo však ví, co přesně si pod ním představit.

 

Co je life hacking?

Life hacking označuje jakýkoliv trik, zjednodušení, schopnost či novátorskou metodu, která zvyšuje efektivitu a produktivitu nejrůznějších stránek našeho života.

 

Poprvé byl termín "life hacking" zaznamenán v 80. letech jako součást slangu prvních počítačových programátorů, kteří se různými „fígly a vylepšováky“ snažili vypořádat s velkým množstvím informací, které museli zpracovávat. Doba však pokročila a tzv. „lifehacky“ už nejsou jen označením různých skriptů a příkazů. Naše denodenní činnosti si v dnešní době „hackujeme“ všichni. Zejména v oblasti moderních technologií. Typickým příkladem life hackingu je třeba používání klávesových zkratek.

 

Zjednodušování osobního i pracovního života

Definice dnešního pojetí life hackingu popisuje, že tato technika dělá život jednodušším a efektivnějším. Life hacking je podle ní způsob, jak zredukovat chaos a udělat si každodenní život snazší a zábavnější s větším množstvím volného času. Jde o jakousi sebeoptimalizaci, způsob, jak se vypořádat s neustále vzrůstajícími požadavky na naši produktivitu, ať už v pracovním nebo osobním životě.

 

Existuje nekonečná řada nápadů, jak žít zdravěji, hravěji a produktivněji. Kritici však namítají, že life hacking v dnešním pojetí je pouhým líbivým názvem, který je natolik obecný, že si ho běžný člověk s ničím konkrétním neztotožní, neboť jej lze aplikovat téměř na vše. Co myslíte vy?

Služby pro Vás

VYHLEDAT V PRODUKTECH
ODKAZY

Stáhněte si katalog

Servis pracovních oděvů, pracovní pomůcky, čistící zóny

NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRACOVNÍ POMŮCKY
Návlek na boty Tyvek
Návlek na obuv z materiálu Tyvek, vysoký.  
Tričko s krátkým rukávem Albi
Tričko s krátkým rukávem, 100% bavlna, 170 g/m2.Velikosti: S,M,L,XL,XXL,XXXL.  
PEVI, s.r.o., Dvorská 1005, Lanškroun, www.pevi.cz | pevi@pevi.cz
Vytvořila společnost Best One Service s.r.o.