Jak pečovat o pracovní obuv s membránou gore-tex

Kompletní sortiment ochranných a pracovních pomůcek

Utility Diadora
Přihlásit do velkoobchodu | Registrace | Pevi s.r.o. DOMŮ | Kontakt emailem KONTAKT
Pevi s.r.o.

Pracovní obuv s membránou gore-tex nad ostatními pracovními botami vyniká skvělou prodyšností a dokonalou nepromokavostí. Jak o boty pečovat, aby vám vydržely funkční co nejdéle?

 

Samotné membrány uvnitř boty nevyžadují žádnou údržbu. Vhodnou péči vyžaduje pouze vnější materiál, který je při práci v terénu nepřetržitě vystaven nadměrné zátěži a oděru. Aby vnější materiál udržel co nejdéle své vlastnosti naplno, je třeba gore-texovou pracovní obuv správně čistit a ošetřovat. Vždy se držte pokynů výrobce obuvi. Máme však pro vás i pár obecných rad.

 

Obecná pravidla pro péči o gore-texovou pracovní obuv

K čištění celokožené obuvi se nemusíte bát použít kartáček s vlažnou vodou. Pokud je pracovní obuv vyrobena z kůže v kombinaci s textilem, je lepší použít houbičku nebo hadřík. Obuv by měla vysychat samovolně, při sušení ji nevystavujte přímému slunci ani jiným umělým zdrojům tepla.


Pracovní obuv z membránou gore-tex nemusíte impregnovat. Boty jsou nepromokavé. Naimpregnovat je ale třeba svrchní materiál, aby udržel své vlastnosti. Obuv je pak také odolnější proti špíně a lépe izoluje vlhkost. K impregnování nepoužívejte přípravky na bázi tuků, silikonu a olejů, které mohou znatelně ovlivnit prodyšnost bot.

 

V našem e-shopu najdete celou řadu pracovní obuvi s membránou gore-tex od různých výrobců. Například pracovní obuv MACEXPEDITION. 

Služby pro Vás

VYHLEDAT V PRODUKTECH
ODKAZY

Stáhněte si katalog

Servis pracovních oděvů, pracovní pomůcky, čistící zóny

NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRACOVNÍ POMŮCKY
Návlek na boty Tyvek
Návlek na obuv z materiálu Tyvek, vysoký.  
Tričko s krátkým rukávem Albi
Tričko s krátkým rukávem, 100% bavlna, 170 g/m2.Velikosti: S,M,L,XL,XXL,XXXL.  
VYBRANÉ PRACOVNÍ POMŮCKY
PEVI, s.r.o., Dvorská 1005, Lanškroun, www.pevi.cz | pevi@pevi.cz
Vytvořila společnost Best One Service s.r.o.