Čelovka podle vašich představ

Kompletní sortiment ochranných a pracovních pomůcek

Utility Diadora
Přihlásit do velkoobchodu | Registrace | Pevi s.r.o. DOMŮ | Kontakt emailem KONTAKT
Pevi s.r.o.

Při práci za šera nebo ve tmě se neobejdete bez čelovky. Laik by řekl, že stačí koupit čelovku na pár korun, přece jen, její hlavní úlohou je osvítit prostor před sebou. Levná provedení ale určitě nebudou svítit s dostatečnou intenzitou, bude se vám prodražovat jejich provoz. Diody v čelovce rychlo vypovídají funkci a ploché baterie dlouho nevydrží.

 

Požadavky uživatelů jsou různé. Jaké jsou ty vaše?

Co od čelovky přesně čekáte? To je otázka, kterou byste si při vybírání čelovky měli dát jako první. Podle toho už si potom můžete vybírat váhu čelovky, intenzitu a výdrž svícení, odolnost proti oděrkám a pádu čelovky, možnost regulování světla, flexibilitu při nastavování nebo stabilitu při otřesech…

 

Lidé, kteří pracují v pohybu, ocení lehkou čelovku s dlouhou výdrží. Naopak pracovníci, kteří potřebují sledovat větší vzdálenosti před sebou nebo se při práci pohybují rychleji, budou volit čelovku s vyšší intenzitou osvětlení a dosvitu nebo možností regulovat svítivost. V podzemí nebo na stavbě se zase bude hodit čelovka odolná proti vlhkosti a proti poškození.

 

Vodotěsnost vs. odolnost čelovky vůči vlhkosti

Pokud jde o odolnost proti vlhkosti, tady podobně jako u hodinek, je třeba dát pozor na rozdíl mezi vodotěsností a vlhkuvzdorností. Vodotěsná čelovka se může ponořit do určité hloubky, kterou udá výrobce, pod vodu. Čelovka odolná proti vlhkosti je určená maximálně do mlhy, slabého deště nebo sněžení. Víc od ní ale nečekejte.

 

Speciální funkce čelovek

Hodit se mohou také speciální funkce jako třeba možnost blokování tlačítka on/off proti nechtěnému zapnutí, elektronická regulace vybíjení (čelovka svítí konstantně kratší dobu) nebo třeba možnost sklopit čelovku (proti oslňování). Pokud plánujete čelovku využívat v zimě, praktická je možnost ovládání v rukavicích.

Služby pro Vás

VYHLEDAT V PRODUKTECH
ODKAZY

Stáhněte si katalog

Servis pracovních oděvů, pracovní pomůcky, čistící zóny

NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRACOVNÍ POMŮCKY
Návlek na boty Tyvek
Návlek na obuv z materiálu Tyvek, vysoký.  
Tričko s krátkým rukávem Albi
Tričko s krátkým rukávem, 100% bavlna, 170 g/m2.Velikosti: S,M,L,XL,XXL,XXXL.  
VYBRANÉ PRACOVNÍ POMŮCKY
PEVI, s.r.o., Dvorská 1005, Lanškroun, www.pevi.cz | pevi@pevi.cz
Vytvořila společnost Best One Service s.r.o.