Baví vás práce? Jak je na tom zbytek Česka?

Kompletní sortiment ochranných a pracovních pomůcek

Utility Diadora
Přihlásit do velkoobchodu | Registrace | Pevi s.r.o. DOMŮ | Kontakt emailem KONTAKT
Pevi s.r.o.

Co vás nejvíc motivuje k práci? Pro téměř 60 % Čechů je podle průzkumů hlavním motorem finanční zabezpečení, třetině lidí pak dává jejich práce hlavně pocit jistoty.

 

Zajímavé jsou i odpovědi na otázku: „Jak vás práce baví?“. Pozitivní je, že větší část lidí práce baví (55 %). Nejvíce zábavná přijde lidem z Jihočeského kraje, nejméně pak z Pardubického kraje. Nekomfortně se v současném zaměstnání cítí jen necelá pětina lidí. V práci jsou nejspokojenější zaměstnanci kancelářských profesí, nejméně naopak lidé pracující jako dělníci.

 

Spokojenost s prací a motivace k práci je výrazně ovlivněná dobrým finančním ohodnocením, uvádí to 65 % dotázaných. Výrazný vliv mají také dobrý kolektiv (60 % respondentů), stejně často byl zmiňován férový nadřízený. 

 

Flexibilita pracovní doby je důležitá pro 1/4 lidí, podobně jako možnost kariérního růstu. Dobrého zaměstnavatele si bez zaměstnaneckých benefitů neumí představit téměř 1/3 respondentů. Přestože průzkumy zabývající se benefity ukazují, že je aktuálně poskytovaná nabídka benefitů až pro 1/3 zaměstnanců málo zajímavá.

 

Třetina Čechů chce v práci čelit zajímavým výzvám a být ceněna jako profesionálové oboru. Téměř 30 % zaměstnanců uvádí, že jim jejich práce dává pocit, že někam patří, 10 % respondentů hledá v pracovním prostředí přátelství. Pětina zaměstnanců se chce v práci učit novým věcem a pro desetinu lidí je důležité moderní pracoviště, setkávání se zajímavými lidmi nebo dobré postavení ve firmě.

Služby pro Vás

VYHLEDAT V PRODUKTECH
ODKAZY

Stáhněte si katalog

Servis pracovních oděvů, pracovní pomůcky, čistící zóny

NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRACOVNÍ POMŮCKY
Návlek na boty Tyvek
Návlek na obuv z materiálu Tyvek, vysoký.  
Tričko s krátkým rukávem Albi
Tričko s krátkým rukávem, 100% bavlna, 170 g/m2.Velikosti: S,M,L,XL,XXL,XXXL.  
VYBRANÉ PRACOVNÍ POMŮCKY
PEVI, s.r.o., Dvorská 1005, Lanškroun, www.pevi.cz | pevi@pevi.cz
Vytvořila společnost Best One Service s.r.o.