5 nejžádanějších profesí v roce 2018

Kompletní sortiment ochranných a pracovních pomůcek

Utility Diadora
Přihlásit do velkoobchodu | Registrace | Pevi s.r.o. DOMŮ | Kontakt emailem KONTAKT
Pevi s.r.o.

O které profese byl v roce 2018 největší zájem? Statistiky zveřejňovaných inzerátů mluví jasně.

 

Účetní, ekonomové, finančníci

S ekonomickým růstem roste objem zakázek a obraty firem. Firmy se tak neobejdou bez dobrých ekonomů. Podobné platí o účetních a finančních specialistech, kteří firmám pomáhají zorientovat se nejen v účetnictví, ekonomických ukazatelích, ale i technologických a legislativních novinkách.

 

Programátoři a vývojáři softwaru

Dlouhodobě velmi perspektivní je IT. Programátoři a vývojáři mohou díky tomu dosáhnout na velmi dobré (nejen platové) podmínky - již nyní je v tomto oboru v porovnání s ostatními jedna z nejvyšších průměrných mezd. Branže navíc dokáže nabídnout příjemné benefity jako je třeba home office nebo pružná pracovní doba. Ty jsou dnes v IT téměř standardní záležitostí.

 

Konstruktéři a strojaři

Současný průmysl zaznamenává úbytek konstruktérů a strojařů. Starší zkušené ročníky totiž míří do důchodu a odvětví se setkává s generační mezerou, kterou s růstem ekonomiky mladí nástupci nestíhají zaplnit. To se odráží i ve mzdách, které v porovnání s ostatními obory rostou nejstrměji.

 

Obchodníci

Zboží a služby se samy od sebe neprodají. Firmy si navíc dobře uvědomují, že automatizace a online prodej lidský kontakt s klientem nenahradí. O šikovné obchodníky je tedy napříč odvětvími velký zájem.

 

Specialisté logistiky

Nejen v Česku se s narůstající dopravou daří logistickým centrům. Velký zájem zaznamenávají zejména profese řidičů a plánovačů logistiky. Tyto pozice patří na portálech inzerujících volná pracovní místa k těm nejvíce žádaným.

Služby pro Vás

VYHLEDAT V PRODUKTECH
ODKAZY

Stáhněte si katalog

Servis pracovních oděvů, pracovní pomůcky, čistící zóny

NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRACOVNÍ POMŮCKY
Návlek na boty Tyvek
Návlek na obuv z materiálu Tyvek, vysoký.  
Tričko s krátkým rukávem Albi
Tričko s krátkým rukávem, 100% bavlna, 170 g/m2.Velikosti: S,M,L,XL,XXL,XXXL.  
PEVI, s.r.o., Dvorská 1005, Lanškroun, www.pevi.cz | pevi@pevi.cz
Vytvořila společnost Best One Service s.r.o.