Servis a pronájem pracovních oděvů

Kompletní sortiment ochranných a pracovních pomůcek

Utility Diadora
Přihlásit do velkoobchodu | Registrace | Pevi s.r.o. DOMŮ | Kontakt emailem KONTAKT
Servis a pronájem pracovních oděvů

Rychle, kvalitně a spolehlivě Vám zabezpečíme kompletní logistiku pracovních oděvů. Zajišťujeme kompletní servis od výběru vhodných oděvů přes jejich obstarání, čištění, praní, opravu a výměnu až po vyzvednutí u zákazníka a doručení zpět. Nabízíme široký sortiment pracovních oděvů pro průmysl, řemesla, obchod, profesní skupiny, potravinářství i zdravotnictví.

 

Pronájem pracovních oděvů PEVI

Základem služby pronájmu pracovních oděvů je poskytnutí oděvů zákazníkovi, včetně údržby. Pronajímáme různé druhy pracovních oděvů – standardní (kalhoty, trička, blůzy, kabáty apod.) i speciální (např. kyselinovzdorné, antistatické, svářečské). Při výběru vhodného pracovního oděvu vycházíme maximálně vstříc zákazníkovi – střihově, barevně, našitím jmenovky, loga nebo firemními nápisy. Celkový vzhled pracovního oděvu s logem a jmenovkou pracovníka podporuje komunikaci s vnějším prostředím a pocit přinále- žitosti zaměstnanců k firmě.

 

Počet sad pracovních oděvů na jednoho pracovníka

Počet sad pracovních oděvů na pracovníka se řídí tím, jak často se pracovník převléká. Na začátku pracovního cyklu je každý pracovník vybaven nejméně třemi sadami pracovních oděvů; to odpovídá tomu, že se pracovník převléká jednou týdně.

 

 

Velikost pracovních oděvů

Pracovní oděvy Vám ušijeme na míru každého zaměstnance. Pomocí vzorové kolekce oděvů si každý pracovník vybere svou velikost, kterou podle potřeby upravíme tak, aby mu dokonale padla.

   

 

Unikátní značení oděvů

Aby se pracovní oděvy vždy dostaly ke správnému zaměstnanci, je každý oděv opatřen čárovým kódem, který identifikuje svého nositele. Díky tomuto čárovému kódu máme možnost sledovat i dodávky pracovních oděvů, a tím Vám zajistíme kompletní kontrolu Vašich nákladů.

 

 

Údržba pracovních oděvů

Kromě samotného pronájmu pracovních oděvů nabízíme také pronájem samoobslužných výdejních skříněk a sběrných vaků. V rámci této služby umístíme do výdejní skříňky čisté oděvy a ze sběrných vaků odvezeme znečištěné pracovní oděvy

 

 

Jaké jsou výhody pronájmu?

 • úspora času – již žádné starosti s čistotou pracovního oblečení, můžete se plně věnovat svému podnikání
 • úspora investic na nákup, skladování a evidenci pracovních oděvů
 • poradenství s výběrem vhodného pracovního oblečení
 • službu pronájmu můžete zahrnout do provozních nákladů

 

 

Jak probíhá servis PEVI?

Naši zaměstnanci Vám nejprve poradí s výběrem vhodného oblečení. Dle Vašich přání navrhneme takovou soupravu pracovních oděvů, která bude maximálně přizpůsobena identitě Vaší firmy. Pracovní oděvy navrhujeme na míru každého zaměstnance. Při zaměřování se časově přizpůsobujeme zákazníkovi. Zaměření si můžete provést také sami. Poskytneme Vám vzorovou kolekci oděvů, ze které si každý zaměstnanec vybere odpovídající velikost. V případě zájmu Vám oděvy opatříme logem Vaší firmy a jménem zaměstnance. Samozřejmostí je pro nás označení oděvu čárovým kódem, který zajistí, že pracovník vždy obdrží svůj vlastní pracovní oděv (nedojde k nepříjemné záměně pracovního oblečení mezi spolupracovníky). Máme trvalý přehled o aktuálním umístění daného kusu. Náš servis zahrnuje také pronájem pracovních skříněk, do kterých je vždy pracovníkovi umístěn čistý pracovní oděv, a sběrných vaků na znečištěné oděvy. Použité oděvy v dohodnutých termínech odvezeme, vypereme, vyčistíme, případně opravíme a čisté je přivezeme zpět do Vaší firmy.

 

 

Na začátku cyklu vybavíme pracovníka minimálně třemi sadami pracovních oděvů dle požadavků zákazníka a označíme je jedinečným kódem, který zabrání záměně pracovního oděvu mezi pracovníky. Vybavíme pracovníky výdejními skříňkami a sběrnými vaky.

 

Po použití pracovník odloží znečištěný pracovní oděv do sběrných vaků, kde si je náš servisní pracovník vyzvedne a odveze do naší prádelny. Ve výdejní skříňce má pracovník připraven oděv čistý.

 

Znečištěné oděvy jsou vyprány a vyčištěny, poničené pracovní oděvy jsou opraveny, případně vyměněny za nové, pokud nesplňují požadovanou kvalitu, a opět dopraveny na pracoviště a umístěny do výdejní skříňky.

 

 

Rozhodněte se pro nás

 • široká nabídka pracovního oblečení a osobních ochranných pracovních pomůcek (vlastní velkoobchod)
 • služba na míru (originální oděv, individuální počet oděvů, individuální intervaly výměny)
 • jednotný a reprezentativní vzhled Vašich pracovníků = vizitka Vaší firmy
 • označení oděvů čárovými kódy – nedojde k záměně pracovních oděvů mezi spolupracovníky
 • pronájem pracovních oděvů je vhodný i pro malé firmy
 • spolehlivost a kompletní servis
 • sledování neschopenek a dovolených
 • možnost uplatnění náhradního plnění ZPS
 • výhodné velkoobchodní ceny osobních ochranných pracovních pomůcek

 

Mohlo by Vás také zajímat

Antistatické prostředky

Jak nejlépe ochránit pracovníky před působením statické elektřiny? Antistatickými prostředky jako jsou antistatické ochranné oděvy, obuv s antistatickou podešví a další antistatická opatření. více zde >>

Kompletní řešení pro automobilový průmysl

Automobilový průmysl patří mezi nejvýznamnější odvětví v České republice, a proto potřebuje komplexní služby v oblasti pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a hygieny.více zde >>

Služby pro Vás

VYHLEDAT V PRODUKTECH
ODKAZY

Stáhněte si katalog

Servis pracovních oděvů, pracovní pomůcky, čistící zóny

NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRACOVNÍ POMŮCKY
Návlek na boty Tyvek
Návlek na obuv z materiálu Tyvek, vysoký.  
Tričko s krátkým rukávem Albi
Tričko s krátkým rukávem, 100% bavlna, 170 g/m2.Velikosti: S,M,L,XL,XXL,XXXL.  
VYBRANÉ PRACOVNÍ POMŮCKY
TRONCHETO
Nízké holínky z PVC.  
PEVI, s.r.o., Dvorská 1005, Lanškroun, www.pevi.cz | pevi@pevi.cz
Vytvořila společnost Best One Service s.r.o.